Şehirlerarası Nakliyat Kampanyası

Teknolojinin gelişmesi her alanda kendini göstermiştir. Bilgisayar ve internetin hız ile insan hayatına girmesi türlü yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Günümüzde aklınıza gelen herhangi bir konu hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Veya internette gördüğünüz bir eşyayı bir tık sayesinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkündür. Evinizi beğenmiyor olabilirsiniz ya da daha büyük, konforlu bir eve taşınmak istiyor olabilirsiniz. Bu aşamada ihtiyacınız olan tek şey, güvenilir bir nakliye şirketidir. Bunun için internet üzerinden nakliye şirketi hakkında esaslı bir araştırma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızdan da fikir sahibi olabilirsiniz. Daha önceden nakliye konusunda bizden hizmet almış bir arkadaşınız varsa, onun ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak, gayret ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kolilemeyi Kimin Yapacağına Önceden Karar Verin

Kolileme işlemi önemlidir. Kolileme işlemini kimin yapacağı önceden konuşulması gerekir. Küçük eşyalarınızı siz kolileyin ve büyük beyaz eşyalarınızı firmaya bırakın onlar halledecektir. Yalnız kolilerinizi hazırlarken, kolilerinizin üzerine içinde ne olduğu hakkında bir yazı yazın. Özellik ile kırılabilecek tarzda olan eşyalarınızı kolilerken 2 kat daha dikkatli olun. Bayrampaşa nakliyat firması olarak, kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet veriyoruz. Biz, bu işi yapıyoruz, nakliye konusunda bizi tercih edebilirsiniz. Firma seçiminde bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlar:

  • Her ne şart olur ise olsun muhakkak sözleşme imzalayın. Bu iki taraf için de güven verecektir.
  • Firma yöneticileri ile konuştuğunuz her şeyi sözleşmeye eklettirin, hiçbir konuşma havada kalmasın.
  • Her türlü hali düşünmek gerekir. Bu neden ile muhakkak aracın plakasını sözleşmeye yazdırın. İlaveten ikinci bir aracın da plakasını kaydettirin. Herhangi bir gecikme sorunu yaşarsanız, ikinci araç ile devam edebilirsiniz.
  • Eşyalarınızın hangi gün teslim edileceğini sözleşmeye yazdırın. Bu da önemli bir detaydır.

Paketleri Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde bir firmadan yardım almanız sizin yararınıza olabilir. Çünkü ev taşımak gerçekten meşakkatli bir iştir. Bu neden ile size yardım eden birilerinin olduğunu bilmek, sizepsikolojik olarak da iyi gelecektir. Taşınma işlemi bittikten sonra ev sahibi olarak yapmanız gereken, firma tarafından hazırlanan kolilerde herhangi bir hasar var mı yok mu diye kontrol etmek olacaktır.Eğer bir hasar var ise, bunu yetkililere bildirmeniz gerekecektir. Böylelikle siz de zarardan kurtulmuş olacaksınız. Şehirlerarası  nakliye firması olarak, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan bir müşteri demek, bizler için yüzlerce yeni müşterianlamına gelmektedir. Bu anlayış doğrultusunda hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı taşıyacak olan şoförün cep numarasını muhakkak alın. Herhangi bir sorun meydana gelirse, sağlıklı bir iletişim kurabilmek adına bu önemlidir.