Mersin’de Nakliyat Ambarı

İçerisinde her insan farklı alanlar içerisinde yer değiştirmek zorunda kalabilir. Yeni yer farklı bir yaşam demek olacağından günlük düzenin de tamamen değişmesi anlamına gelmektedir. Mersin şehirlerarası nakliyat yeni bir yaşam isteyenler için nakliye hizmetleri sunmaktadır. Hizmet olarak geniş kapsamlar içerisinde çalışmalar yürütülmekte, taşınacak eşyaların yeni adresine ulaşma yolculuğunda tamamen sorunsuzluk sağlanabilmektedir.

  •             Son yıllarda en çok verim sağlayan hizmetler arasında ekspertiz hizmetleri gelir. Yapılan bu ön araştırma hem firma açısından hız ve pratiklik getirecek hem de müşteri açısından profesyonellik ve sorunsuzluk kazandıracaktır. Keşif ekibi taşıma yapılacak alanda tüm eşyalarla ilgili ayrıntılı raporlar hazırlamaktadır. Bu raporlar sayesinde planlamalar yapılmakta ve taşıma esnasında tüm ihtiyaçlara en doğru şekilde çözümler sunulmaktadır. Mersin istanbul evden eve nakliyat hizmetleri arasında asansörlü taşımacılık ve tekstil taşımacılığı gibi farklı başlıklar bulunmaktadır. Alt yapı imkânlarının geniş olması ile taşınacak her eşya türünde aynı kalite sunabilecektir. Asansörlü araçlar özellikle çok önemli sorunları çözen bir özellik olmaktadır. Dar merdivenler, mobilyaların sığmadığı apartman boşlukları, iki kişinin aynı anda geçemediği bina girişleri eşya taşınması sırasındaki en önemli sorunlardır. Bir şekilde yerleştirilen eşyalar hasar almadan çıkarılabilmesi için asansörlü araç kullanımı verimli sonuçlar oluşturacaktır.
  1.             Taşımacılık alanında şehirlerarası mesafeler göz önüne alındığında risklerde artmaktadır. Bu olumsuzlukların önlenmesi adına ambalajlamada başlayacak önlemler istifleme ile devam etmekte, tüm eşyaların sigortalanması ile son bulmaktadır. Mersin şehirlerarası evden eve nakliyat alanında sigortalı taşımacılık hizmetleri insanlara güven veren bir uygulamadır. Bu uygulama ile taşımacılık alanında sorunsuzluk ve kaliteli hizmetler tescillenmiş olacaktır. Araç seçimlerinde de çelik kasalı farklı büyüklüklerdeki araçlar içerisinden eşya kapasitesi ve gidilecek mesafe göz önüne alınarak en uygun seçimler yapılır. ve eşyalar teslimat adresine ulaştırıldığında demonte olarak paketlenen mobilyalar monte edilerek işlemler tamamlanmaktadır.