Kahramanmaraş Şehirlerarası Nakliyat

Profesyonel çalışma sisteminin oluştuğu nakliyat sistemi son yıllarda çok da kalite standartları yüksek olarak sunulmaktadır. Yeni mekâna taşınmanın en korkulan yanı olan eşyalarda oluşabilecek hasarlar olmaktadır. Kahramanmaraş şehirlerarası nakliyat alanında verilen hizmetler bu endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Öncelikle planlı bir şekilde nakliye hizmetleri verilmektedir. Hizmet talebi yapıldıktan sonra uzman ekipler taşınacak eşyalar üzerinde genel bir inceleme yapmakta, gerekli tüm ayrıntılar tek tek not alınmaktadır. Mobilyaların sökülüp-takılmasında usta ihtiyacı olabilmekte yapılan ön araştırmalarda bu notlar alınarak taşıma esnasında ekstra zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Özellikle asansörlü araçlarla 9 kat yüksekliğe çıkılabilinmekte ve eşyalar çok daha pratik bir şekilde taşınmaktadır. Kahramanmaraş şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde dar merdivenlere ya da biçimsiz koridorlara bu şekilde alternatif fırsatlar sunulmaktadır. Ambalajlama alanında ise battaniyelerle sistemsiz şekilde paketleme devri kapanmıştır. Özel imalat hava kabarcıkları bulunan özel plastik malzeme ile kaplanan hassas eşyalar herhangi bir düşme esnasında dahi zarar görmemektedir. Ofis taşımacılığı hizmetleri de sunulmakta, değerli elektronik eşyaların taşınmasında maksimum önlemler alınarak minimum hasar oranı ihtimali elde edilmektedir. Bilgisayarlar özel köpüklerle desteklenerek paketlenmekte, belirli düzenleri bulunan arşiv dosyaları titizlikle istiflenmektedir.

Uzun ya da kısa mesafeler arasında verilecek nakliye hizmetlerinde sorunsuzluk oluşması adına taşınan tüm eşyalara sigorta yapılamaktadır.  Kahramanmaraş şehirlerarası evden eve hizmetleri arasında depolama fırsatları da sunulmaktadır. Depolama hizmetlerinde eşyalarınız gidecekleri alan için henüz uygun vakit değilse depo alanlarında eşyalarınız bekletilebilmekte, istenilen tarihlerde yeni adreslerine ulaştırılabilmektedir. Tekstil taşımacılığı alanında da araç iç dizaynlarında özel düzenlemeler bulunmakta, askılı taşımacılık hizmetleri ile tüm malzeme en ufak kırışıklık oluşmadan varacakları adreslere teslim edilmektedir. Profesyonelliğin sağlanması adına sistematik çalışma düzenleri oluşturulmakta ve taşıma öncesinde-anında-sonrasında tüm adımlar oluşturulan plan çerçevesinde atılmaktadır.