Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

 Nakliyat olarak politikamız Müşteri Memnuniyeti ‘ dir.Türkiye’de nakliyat sektöründe güvenilen, saygın bir firma görünümümüzü güçlendirmek, öncü, yenilikçi, çağdaş ve modern bir firma görüntümüzü sağlamlaştırmaktir.Her ne koşulda ve şartda olursa olsun uzun yıllar boyu edindiği tecrübe ve deneyim ile siz müşterilerinin değerli ürün, eşya, hammadde gibi taşınması gereken nakliye işlerinde titizlikle ve zamanında yerine getirerek edindiği üstün başarıyı korumakdır..

Taşınacak şirketinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız şirketinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.
Şirkette mevcut olan dosya ve kırtasiyelerin kolilenmesi işi şirket personeli tarafından herkesin kendi evrakını kolilenmesi şeklinde de olabilir; yada bizim personelimizin kolileyip etiketlemesi şeklinde de olabilir.
Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir.

Evden Eve Nakliyat
Taşınacak evinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.

Expertiz hizmeti ücretsizdir.

Paketleme
Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Depolama
Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur.

Şehirler Arası NAKLİYAT

7. Aşama:

Sizin ihtiyacınınız her ne olursa olsun sizin işinizi görecek bir kamyonumuz mutlaka vardır.

İlgili departmanlarımız size hizmet için hazırdır.

Referanslar
Referanslar bir firmanın kalitesinin en önemli göstergesidir.

Referanslarımızı görmek için tıklayın.

Yardım
Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunuzu bize bildirin, en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek en uygun ve ekonomik çözümleri sunalım.Yardım sayfamıza gitmek için tıklayın.