Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmetlerine Hoşgeldiniz..
Firmamız Bodrum Evden Eve Nakliyat Olarak Bodrum’dan Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı ürünlerinizi garantili ve sigortalı bir şekilde ulaştırmaktadır.Bodrum’dan başka bir şehire gidecekseniz yapmanız gereken taşınmadan önce firmamıza 4 gün önceden haber vermeniz olacaktır.
Haber verdiğiniz taktirde fiyat konusunda’da anlaştınız taktirde taşımanız için size gün ayrımaktayız.İsterseniz Firamızın Çalışma Hakkında kısac bilgi özetliyeyim.

Adsız

bodrum evden eve nakliyat

Firmamız 1973 yılından buyana merkezi ofisi istanbul’da olup türkiyenin her yerinde şubeleri bulunmaktadır.Eşyalarınız A’dan Z’ye havalı naylonlu patpatlarla ambalajlanarak pakelenmektedir.Beyaz eşyalarınız mobilyalarınız aynı şekilde marangozumuz tarafından sökülüp aynen eşyanın gideceği şehir veya semte yeni evinizde tekrar istediğiniz yere de montesi edilmektedir.Araçlarımız ise son model Mercedes-Benz arabalardan oluşmaktadır.
Eşyalarınız firmamız tarafından da sigortalanmaktadır.Kısacası Eşyanızı nasıl aldıysak yeni evinizde’de aynen öyle bırakmaktayız.Avizeler ise aynen sökülüp diğer tarafta yeri yerlerine takılmaktadır.
İşi Profesyoneline bırakın.İyi Düşün İyi Taşının..