Ambalajlama

Paketleme Mobilyalar
Mobilyalarınız her ne model olursa olsun onları artık taşınırken dert etmeyin çünkü konusunda deneyimli ve tecrubeli elemanlarımız sorunsuz montajla hizmetinizde.

Hacimli eşyalar

Evinizdeki tüm hacimli eşyalarınızın taşınması şimdi daha sağlıklı ve güvenli, hacimli eşyalarınızın ambalajları kaliteli ambalajlarla ve ambalajlama konusunda çok deneyimli elemanlarımızca yapılmaktadır.

Elbiseler

Elbiseler için en iyi yol özel özel kutuya askıları ile yerlştirmektir, elbiselerinizi asla çantalara koymayınız. askılı elbise kolileri talep edin veya bu kolileri kullanan personelimizi bekleyiniz.

Yataklar

Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınır.

sehirlerarasıevdenevenakliyatTabaklar

Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır kolilere konduktan sonra koli içi kağıtla beslenir aynı şey bardaklar içinde geçerlidir. Temiz ve hijyeniik beyaz kağıtlar kullanılır.

Büyük cam

Büyük cam ve tablolarınız için araçlarımızda özel yerler mevcuttur üzerlerine cam veya kırılır ibaresi mutlaka koyulur.

Beyaz eşyalar ve televizyon

Evinizde yada işyerinizde bulunan tüm beyaz eşyalarınız ve televizyonlarınız orjinali gibi ambalajlanır ve gideceği yeni adreste kurulur ve çalıştırılır.

Avizeler
Evinizde bulunan bütün avizelerinizi söküp ve yeni gideceğiniz evinizde sizin belirleyeceğiniz odalara takılır.

Yukarıda bahsettiğimiz ambalajlama tarzını kendi kendinize taşınırken yapabilirsiniz bununla ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ambalaj malzemelerini firmamızdan temin etmeniz mümkündür veya bütün bu işlemler için sektöründe profesyonel olarak hizmet veren “AKASYA NAKLİYAT“‘ı tercih edebilirsiniz.